Jak na facebook

V následující části se dovíte, jak nahrát fotografii, přidat kamaráda a mnoho jiných rad jak na facebook.

Přidání kamaráda

Způsob, jak na facebook přidat kamaráda, je velmi jednoduché. V horní části stránky vypište jméno kamaráda a stiskněte enter. Získáte výpis lidí na facebooku s takovýmto jménem.

Rozklikněte si odkaz na požadovanou osobu a v horní části obrazovky klikněte na tlačítko "+1 Přidat do přátel". Je možné, že než se vám kamarád zobrazí ve vašem seznamu, musí potvrdit přátelství, což může nějaký ten den trvat.

Nahrání fotky

Po přihlášení na facebook si rozklikněte vaši zeď. Stačí kliknout na své jméno v levém horním rohu obrazovky. Nyní se pod vaší fotografií zobrazí mimo jiné odkaz "Fotky". A po jeho otevření se v pravém horním rohu zobrazí tlačítko "+ Nahrát fotky". Stačí postupovat podle pokynů které se vám zobrazí a fotky jsou na světě a nyní již víte, jak na facebook.

Nastavení soukromí

Nastavení soukromí je důležité, aby cizí lidé nemohli prohlížet vaše osobní údaje a nemohli je případně zneužít. V pravé horní části obrazovky, v menu rozklikneme položku účet -> nastavení soukromí. Nyní si vyberte jednu z přednastavených hodnot, nebo rozklikněte odkaz "Upravit nastavení" pro ruční nastavení všech hodnot.